Це красиво, але можливо тільки в певних умовах і з певними видами полотен (дверей).

Певні умови – це стіна.

Так, Вам просто потрібно розуміти, що двері треба кудись відкриватися. Тобто поряд з отвором повинна бути стіна трохи більшої ширини, ніж Ваша двері і на цій стіні не повинно бути вимикачів або розеток. Адже двері «їхати» в цю сторону, що робить доступ до розеток і вимикачів неможливим. Зверніть увагу, це стосується тільки тієї сторони стіни, до якої будуть кріпитися двері.

Багато хто вважає, що для розсувної системи потрібні спеціальні двері.

Це подвійне твердження: в принципі, можна майже будь-яку модель розмістити на розсувну систему: єдине виключення – це двері зі склом (дзеркалом) типу Sanremo без дерев'яного корпусу. Тому що при установці дверей на звичайну розсувну систему в підлогу кріпиться якийсь «кілочок», який сприяє утриманню двері в максимально вертикальному положенні без так званою «їзди» в непотрібних напрямках.

! Важливо розуміти, що мова йде про розсувних системах якісних, але недорогих (близько 1,5 тис. грн). Якщо Ви загорілися повісити дзеркало на розсувну систему – це можливо, але потрібно бути готовим до чималих сум за таку «хотілки».

Є багато різних видів: бувають як відкриті, так і закриті системи. Тобто можна «зашити» систему», так і залишити відкритою. Відразу уточню, що відкрита система спочатку красива і самодостатня, відповідно на порядок дорожче за свого побратима «попроще», якого зазвичай ховають в обшивку.

Отвір також можна «ховати» в обшивку, це додаткові витрати на матеріал і роботу майстра. Якщо ж Ви на етапі ремонту – обміркуйте ймовірність зробити отвір спочатку красивим, тоді Вам не доведеться його обшивати, але враховуйте, що зносостійкість такого отвору залежить від Вашої акуратності.

 

Фото 1. Розсувна система відкритого типу, яку не потрібно зашивати. Отвір з обшивкою.

 

 

Фото 2. Розсувна система закритого типу, яку варто зашити. Виставковий зразок. Отвір без обшивки.

Фото 4. «Кілочок», який сприяє утриманню двері в максимально вертикальному положенні без так званою «їзди» в непотрібних напрямках.

Фото 5. Фотозвіт монтажу розсувної системи закритого типу. Двері «ховається» за холодильник.

Фото 6. Фотозвіт монтажу розсувної системи закритого типу. Зверніть увагу на тип дверей: двері з дзеркалом з дерев'яним корпусом.

Фото 7. Фотозвіт монтажу розсувної системи закритого типу в санвузлі. Обшивка отвору і бруса, що сприяє більшої звукоізоляції.

Фото 9. Фотозвіт монтажу розсувної системи закритого типу. На стіні будуть розетки (або вмикачі), але вони розташовані за межею відкритої двері (за розсувною системою).