Вирішивши вибрати приховані двері, ви можете зробити інтер'єр кімнати ексклюзивним, а саме:

  • Стильно і оригінально виглядає оздоблення полотна, протилежна основним декором і колірного виконання стін.
  • Двері можна використовувати для нанесення грифельній фарби - і вийде відмінна дошка для дитячої та інше.
  • Конструкція зливається зі стіною, тому на полотно можна повісити картину, фото та інші елементи декору.
  • З полотном-невидимкою ви можете використовувати шпалери зі складним і насиченим малюнком, не розриваючи його.
  • При цьому, вид прихованої двері відмінно впишеться в інтер'єр, не порушуючи дизайн приміщення.

Установка дверей прихованого монтажу відрізняється від установки інших дверей. В процесі установки можуть виникнути деякі питання і помилки, про них ця стаття.

Оформити замовлення на Міжкімнатні двері прихованого монтажу Ви можете перейшовши за посиланням https://rmdom.com.ua/mezhkomnatnye-dveri-skrytogo-montazha/

  • Стадії монтажу

Монтаж короба відбувається на ранніх стадіях ремонту. Тому, якщо ви не передбачили і не підготували стіни, то, швидше за все, вже не зможете встановити цей тип дверей. Або ж доведеться міняти всю обробку.

Зверніть увагу: розміри прорізу повинні строго відповідати вимогам виробника. Тому ще до початку ремонту слід визначитися з видом двері і постачальником та відповідним чином підготувати отвір.

  • Відмітка чистої підлоги

Часто трапляється так, що майстер приїжджає на монтаж, а виконроб не може дати позначку чистої підлоги. Зазвичай це відбувається не через небажання чи шкідливості виконроба. А тому, що або стяжка нерівна, або стяжка слабка і її потрібно зміцнювати, і по-справжньому невідомо, на скільки підніметься підлогу.

З цим можна боротися по-різному. Або чекати появи чистої підлоги. І тільки тоді приступати до монтажу, або намагатися вгадати стать, якщо з-за цього варто вся робота. Якщо підлога не готовий або Ви боїтеся його пошкодити, то необхідно зробити закладні елементи на рівень готового підлоги (зазвичай 30 мм). Але краще вчинити правильно і все-таки дочекатися від виконроба позначки, на якому рівні буде знаходитися чистове підлогове покриття.

  • Відкривання

Оскільки приховані двері можуть мати зовнішнє або внутрішнє відкривання, замовники часто плутають або помилково приймають рішення про відкритті прихованих дверей. І потім поміняти відкривання безболісно не виходить. Доводиться переробляти весь замовлення.

Отже, щоб визначити ліва або права Ваша двері встаньте по відношенню до неї так, щоб полотно двері при відкритті рухалося на Вас (ручку дверей тягнете на себе). Тепер дивимося, з якого боку розташовані дверні петлі. Двері, відповідно, при верхньому розташуванні петель – ліва, при правому – права.

Визначення того, двері внутрішня або зовнішня випливає з того, куди йде дверне полотно при відкритті дверей. Якщо всередину приміщення (кімнату), двері - внутрішня, якщо назовні – зовнішня.

 

  • Встановлення прихованого короба в проріз

Короб встановлюється в одну площину зі стіною по передньому канту. Якщо поруч розташовуються кілька дверей, то потрібно врахувати співвідношення полотен по верхньому рівню.

При підготовці отвору гіпсокартонних стін рекомендується використовувати посилений профіль (товщина стінки 3 мм), в який обов'язково закладається брус не менш 50*40 мм, в стоєві каркаса. Рекомендоване розташування профілю в зоні дверного прорізу і подальша заплитовка каркаса листами гіпсокартону вказані нижче.

  • Монтаж прихованого дверного блоку в отвір з газобетону (пінобетону, пазогребневхы блоків)

При монтажі дверного блоку в отвір сформований з газобетонних (пінобетонних) блоків обов'язковим є посилення дверного отвору фанерою або OSB товщиною мінімум 20 мм. Для цього смуги фанери/OSB жорстко монтуються по висоті прорізу з петлевою і замкової частини майбутньої двері. При монтажі використовується клей або інші будівельні суміші (типу Perfix). Додатково смуги фанери рекомендується «прикрутити» до відкосів шурупами і спец кріпленнями для газоблоку.

  • Монтаж прихованого дверного блоку в отвір з цегли (бетону)

При монтажі прихованої дверного блоку в повнотіла (капітальний) проріз стіни з цегли/бетону додаткове посилення не потрібно. З зовнішньої і внутрішньої сторони отвір повинен бути строго вертикальним і не повинен мати звужень (відхилення не повинне перевищувати 2 мм на 1 м висоти). Для забезпечення адгезії між цеглою/бетоном і піною, необхідно знепилити отвір (водою або ґрунтовкою).

  • Установка дверного блоку

Установка блоку в підготовлений отвір здійснюється до проведення фінішної обробки стін. Установка проводиться на чистову підлогу чи завчасно певний рівень чистої підлоги, на тимчасові підкладні елементи. Зазор між дверним полотном і чистовим підлогою за замовчуванням дорівнює 10 мм.

Роботи виконуються в чотири етапи*:
1 етап — установка короба в отвір в зборі з полотном.
2 етап — демонтаж полотна з петель, щоб уникнути ушкоджень під час виконання опоряджувальних робіт, петлі захистити малярським скотчем).
3 етап — оздоблювальні роботи проводити тільки з встановленими петлями в коробі.
4 етап — монтаж полотна / регулювання полотна і фурнітури.

* - Допускається установка дверного блоку в один етап. У цьому випадку необхідно захистити полотно під час проведення оздоблювальних робіт (наприклад використовувати щільну поліетиленову плівку.

1) Перед установкою в отвір на короб кріпляться монтажні пластини.
2) Далі за допомогою клинів фіксуємо верхню частину короба (перемичку), яка виставляється паралельно рівню чистої підлоги.
3) Після цього вирівнюємо петльові бік і перевіряємо рівень в 2-х площинах, за допомогою лазерного рівня і правила.
4) Перевіряємо короб на рівні підлоги, за допомогою клинів регулюємо і фіксуємо протилежну частину короба.
5) Точково запениваем короб з усіх боків.

6) Коли монтажна піна висохне — перевіряємо рівень і площини (у відкритому положенні двері не повинна мимоволі відкриватися або закриватися).
7) Після чого повністю заповнюємо піною зазор між стіною і коробом.
8) Залишаємо дверний блок до повного висихання піни (не менше 12 годин).
9) Після повного висихання піни, акуратно витягуємо або обрізаємо клини і виступила піну. Демонтаж розпірок рекомендується здійснювати без вибивання—шляхом розрізання.
10) За допомогою монтажних куточків і пластин додатково фіксуємо коробку в прорізі. Важливо забезпечити повне з'єднання стіни і короби.
Увага: При полімеризації піни, відбувається її розширення, що може викликати деформацію елементів дверної коробки. Тому необхідно закрити двері і вставити прокладки з картону між дверним полотном і коробом для забезпечення незмінності дверних зазорів.

  • Закладення швів

Приступаючи до оздоблювальних робіт необхідно подбати про адгезії штукатурних сумішей з гладкою поверхнею алюмінію. Для цього на поверхню алюмінієвого короби взаємодіє з розчином щіткою або валиком наноситься «бетоноконтакт» Проміжок часу між закінченням висиханням «бетоноконтакта» і початком штукатурних робіт має бути якомога менше, щоб уникнути осідання на поверхню коробки будівельного пилу.

Для подальшої обробки швів і пристрої первинного шару запобігає подальше розтріскування застосовуються полімерцементні стартові шпаклівки, які містять армуючі мікроволокна або додають в розчин армуюче фіброволокно, з допомогою якого формується міцна, стабільна зв'язка по всьому об'єму розчину. У результаті багаторазово підвищується показник міцності готового продукту і виключається ймовірність появи тріщин, усадки, поліпшується еластичність розчину.

  • Штукатурні роботи

Часто замовники не стежать за тим, щоб алюмінієвий короб захистили від бризок цементного розчину. Ми настійно рекомендуємо захистити профіль малярським скотчем, а на петлі надіти кульки.

За бажанням замовника, приховані двері поставляються без фінішного покриття — грунтованнимі під подальшу обробку/фарбування. Ґрунтовка захищає виріб від атмосферних впливів і механічних пошкоджень, а також покращує контакт фарби з поверхнею двері. Почати оздоблювальні роботи слід зі зняття верхнього шару грунтовки: для підготовки до фарбування поверхню полотна необхідно зашкурити наждачним папером 150-240. Для якісного фарбування полотна, рекомендується зняти її з петель і покласти в горизонтальне положення. Для фарбування досить використовувати валик, добре віджимаючи її від фарби. Спочатку фарбують одну сторону, після її висихання іншу, і тільки потім приступають до торців.
Иногда после нанесения первого слоя краски, получившийся цвет отличается от желаемого, для достижения желаемого цвета необходимо нанести второй слой. Так как МДФ и деревянный брус, из которых состоит дверное полотно, могут неравномерно впитывать влагу, покраску полотен под дальнейшую отделку на объекте необходимо производить сразу с обеих сторон: прокрасив одну сторону прокрасить вторую. Только после полного высыхания слоя краски с обеих сторон, при необходимости - красить повторно. После нанесения каждого слоя обязательно дождитесь полного высыхания. Не забувайте, що замок і петлі не фарбують, а залишають у заводському покритті.

  • Навішування полотна

Після закінчення оздоблювальних робіт виробляється навішування полотна на приховані петлі, які дозволяють регулювати положення полотна в трьох площинах.

Оформити замовлення на Міжкімнатні двері прихованого монтажу Ви можете перейшовши за посиланням