Ми цінуємо наших клієнтів, тому надаємо максимально якісні товари та послуги. Наш магазин працює з 2018 року, з відгуками наших клієнтів Ви можете ознайомитися також і на гугл картах.

Ми прагнемо, щоб наші клієнти були на 100% задоволені співпрацею з нашою компанією. На всіх етапах партнерства ми готові забезпечити вас консультаціями і технічною інформацією. Співпрацюємо з дистриб'юторами по усій країні, тому забезпечуємо комфортні умови для отримання товарів нашими клієнтами майже в усіх куточках країни.

Телефонуйте за вказаними номерами, оформляйте замовлення прямо на сайті, звертайтеся до онлайн менеджера. Ми зробимо все від нас залежне, щоб ви на власному прикладі відчули наші переваги.

Ви можете ознайомитися з товарами не лише онлайн, а й у нашому шоурумі Dveri&zamki за адресою: Київська область, с. Софіївська Борщагвка, вул. Соборна 105/2 (ЖК Петрівський квартал). Магазин знаходиться за торговим центром. Маршрутки (зупинка Військова частина): від м. Академмістечко - № 742, № 796 від м. Нивки - № 824 від м. Виставковий центр - № 374 від с. Білогородка - № 796 від м. Боярка - № 742.