Так, немає нічого вічного, але те, наскільки довго прослужить двері залежить не тільки від початкового вибору конструктиву, плівки та фурнітури, але і від того, як Ви ставитеся до таких великих дрібниць.
Що буває, якщо не дотримуватись умов експлуатації показано на відео.

Нижче наведені елементарні умови, дотримання яких допоможе уникнути подібного:

- Використовуйте двері тільки в сухих, провітрюваних, кондиціонерами та опалюваних приміщеннях з температурою повітря не нижче 10°С і не вище +40°С і відносною вологістю повітря 30-65%.

- Перед установкою дверей, особливо в зимовий період, рекомендується за пару днів внести їх у приміщення для акліматизації.

- Не встановлюйте двері поблизу нагрівальних або опалювальних приладів. Різкі коливання температури навколишнього середовища можуть призводити до появ тріщин на покритті та викривлення окремих елементів виробу.

- Не допускається попадання на дерев'яні профілі штукатурних розчинів, будь-якого складу, шпаклівки, фарби враховуючи можливе утворення плям і пошкодження покриття в процесі видалення зазначених складів.

- Для догляду за поверхнею двері не користуйтеся миючими засобами, що містять абразивні матеріали та сильні хімічні речовини, а також розчинники. Використовуйте нейтральні засоби для догляду за меблями відповідно до інструкції з їх застосування.

- Рекомендується протирання скла, фурнітури, ручок, засобами, призначеними для даних видів матеріалів.

- Не допускайте механічної взаємодії на полотно двері та елементи коробки та лиштви, зіткнення їх з гарячими предметами, попадання на них води, прямих сонячних променів, оскільки це може призвести до втрати цілісності покриття, зміни кольору, появи подряпин, сколів, потертостей, вигоряння покриття і т. п.

- При експлуатації міжкімнатних дверей у ванній кімнаті необхідно повністю провітрювати приміщення після використання ванної кімнати за призначенням.