Дана інструкція призначена для кінцевих користувачів вхідних дверей інтернет-магазину RMDom та дверного салону «Dveri&Zamki», представленого в особі ФОП Мельнікової Юлії Юріївни, іменований надалі «Продавець» з одного боку, і клієнт, у подальшому – «Покупець» з іншого боку.


Двері розроблені та  виготовлені відповідно до сучасних технологій і вимог з безпеки, і призначені для встановлення в різних громадських і приватних будинках у якості вхідних дверей. Будь-яке інше використання вважається неправильним і може привести до псування виробу і втрати гарантії.

Виробник і продавець не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного використання. Всю відповідальність несе користувач.


Двері, вироблені постачальниками для магазину RMDom, надійні і прості в експлуатації. Однак з метою їх багаторічного надійного функціонування користувачам необхідно уважно ознайомитися з правилами цієї інструкції по експлуатації і точно дотримуватися їх. За всіма питаннями, крім наших представників, у якого була здійснена покупка дверей, Ви можете звертатися безпосередньо на адресу Виробника. 

 

Оплачуючи замовлення Покупець зобов'язується перевірити двері після монтажу згідно з інструкцією.
1.   При прийомі робіт, обов'язково потрібно подивитися, як встановлена двері: за рівнем, усі замки повинні працювати м'яко, закривають двері на повну кількість обертів, мають повний комплект ключів. 
2.     При відкриванні/закриванні Ваших нових дверей немає скрипів, стукотів, заїдань і інших сторонніх звуків. 
3.    Перевіряємо сносності петель: Двері відкриваємо на невеликий кут, і вона просто стоїть, не здійснюючи самостійних рухів (туди-сюди). За винятком тих випадків, коли стіни мають нерівності, і клієнт наполіг на установку дверей за рівнем стіни. Монтажна бригада може попросити Вас спробувати роботу двері до заповнення монтажних зазорів піною.
4.     Усі зазори між рамою і стіною повинні бути заповнені утеплювачем зокрема монтажною піною по всьому периметру, включаючи порожнину під порогом. У разі, якщо зазори між рамою і стіною більше 5 см, порожнини можуть бути заповнені щільним утеплювачем і обов'язково запінені. При заповненні порожнин більше 5 см тільки монтажною піною можлива деформація коробки.
5.       Оздоблювальні мдф панелі, полімерне і інші покриття, фурнітура та ключі не мають видимих механічних пошкоджень.

Правильна експлуатація Ваших дверей: 
1.    Тривалу службу вхідних дверей гарантує плавне закривання і відкривання. Металеві двері мають значну вагу і додаток сили при закриванні дверей може викликати зайве навантаження на дверну коробку, засувку і механізми замку. Тому не слід допускати сильних ударів дверного полотна об коробку, неодноразове закриттю дверей з силою може вивести механізми виробу з ладу. Плавне закривання і відкривання дверного полотна гарантує тривале користування дверима.
2.     Під час закривання дверей не слід натискати на ручку, досить трохи зачинити дверне полотно, це дозволить ущільнювача елементам як слід стиснутися, при цьому, засувка замка входить в своє посадочне місце у дверній коробці. Відчиняти двері слід переконавшись у тому, що всі замки і засувка знаходяться у відкритому стані, в іншому випадку ущільнювач створить сильний бічний тиск на засуви, що істотно скорочує термін служби замку.
3.     Уявімо ситуацію: верхній замок закритий на ключ, і ви пробуєте відкрити двері. Помічаючи, що Ваші двері має люфти по ригелях замку. Це не заводський брак, люфт може бути від 2 мм до 5 мм. Притвор двері досягається за допомогою засувки, а не ригелів замка. Дане технологічне рішення дозволяє зменшити навантаження на рухоме деталі замків і істотно збільшити їх термін служби.
4.     Не рекомендується висувати ригелі замків і запірних механізмів при відкритих дверях і залишати їх в такому положенні. Замки і ригелі вертикального замикання можуть бути виведені з ладу, простою мовою - зігнуться, якщо закрити двері з великим зусиллям при висунутих засовах. Це негативно впливає на роботу замків. Відновлення двері і механізмів замикання дуже трудомістка і важка робота. Не допускайте попадання сміття і сторонніх предметів між полотном і рамою двері, особливо в місцях запірних механізмів дверей. Фіксування дверного полотна у відкритому положенні допускається тільки за допомогою фіксованої доводчика або фіксаторів. Не допускайте підкладання під полотно сторонніх предметів.
5.    Не рекомендується самостійно проводити ремонт дверей, по-перше, Ви платили гроші за монтаж, а по-друге, фахівці знають свою справу. Звертайтеся до менеджера по зазначеним у видатковій накладній телефонами. Усі виїзди сервісної групи в подальшому узгоджується з Вами безпосередньо. Вхідні двері не повинні піддаватися механічним, термічним і хімічним впливам. Не допускається самостійне розбирання і регулювання дверного блоку, установка додаткових комплектуючих і запірних механізмів.
6.      Доглядати за дверним полотном і коробкою слід слабким мильним розчином, м'якою тканиною. Декоративні панелі необхідно протирати меблевими поліролями. Ні в якому разі не рекомендується використовувати абразивні чистячі засоби.
7.     При установці вхідних дверей в приватному будинку, або з виходом на вулицю для запобігання утворення на поверхнях дверного блоку конденсату або інею обов'язкова наявність холодного, вентильованого тамбура. Щоб уникнути руйнування лакофарбового покриття металевих частин і декоративних панелей МДФ, їх необхідно захистити його від попадання прямих сонячних променів і атмосферних опадів (дощ, сніг, град і т.д.). Рекомендується встановити захисний козирок над дверима розміром не менше 2-х метрів і шириною більше ширини дверей на 0.7 метра з кожного боку.


Правила гарантійного обслуговування:
1.    Гарантія поширюється тільки на ті вироби, які вказані у «Бланку-замовленні», що додається до Договору на виконання замовлення з поставки продукції.
2.   Обов'язковою умовою гарантійного обслуговування є наявність у клієнта наступних документів: договору на поставку продукції, специфікації замовлення з переліком виробів, виготовлених за договором, акту прийому-передачі виробів та робіт з монтажу, цієї інструкції і гарантійного талона.

УВАГА! Гарантія втрачає силу у випадках якщо:

1.   Сталося потрапляння будівельних матеріалів на поверхню виробу (клей або фарба для шпалер, монтажна піна, штукатурка, шпаклівка та ін.); 
2.   Сталося потрапляння в механізми фурнітури піску, води, будівельного розчину та інших матеріалів; 
3.   Сталося термічне впливу нагрівальних, освітлювальних приладів, відкритого полум'я.

Гарантійні зобов'язання діють за умови дотримання інструкції по зберіганню та експлуатації.
У разі недотримання інструкції по зберіганню та експлуатації всі гарантійні зобов'язання втрачають силу.

Виробник і продавець не несе відповідальності за пошкодження виробу після приймання замовником у разі:
-    неправильного встановлення;
-    недбалого зберігання і транспортування; 
-    недотримання правил експлуатації;
-    виникнення дефектів з вини замовника.