Дана інструкція призначена для кінцевих користувачів міжкімнатних дверей інтернет-магазину RMDom та дверного салону «Dveri&Zamki», представленого в особі ФОП Мельнікової Юлії Юріївни, іменований надалі «Продавець» з одного боку, і клієнта, у подальшому – «Покупець» з іншого боку.


Двері розроблені та  виготовлені відповідно до сучасних технологій і вимог з безпеки, і призначені для встановлення в різних громадських і приватних будинках у якості внутрішніх дверей. Будь-яке інше використання вважається неправильним і може привести до псування виробу і втрати гарантії. Виробник і продавець не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного використання. Всю відповідальність несе користувач.


Двері, вироблені постачальниками для магазину RMDom, надійні і прості в експлуатації. Однак з метою їх багаторічного надійного функціонування користувачам необхідно уважно ознайомитися з правилами цієї інструкції по експлуатації і точно дотримуватися їх. За всіма питаннями, крім наших представників, у якого була здійснена покупка дверей, Ви можете звертатися безпосередньо на адресу Виробника. Наші фахівці уважно вислухають Вас і Ви отримаєте кваліфіковану консультацію та обслуговування, передбачене гарантійними зобов'язаннями.


Згідно ДСТУ Б В.2.6-99: 2009 «Блоки дверні дерев'яні. Загальні технічні умови» виробник бере на себе наступні гарантійні зобов'язання:
1. Гарантійний термін зберігання становить 1 рік з дати виробництва, при дотриманні умов транспортування і зберігання і входить до загального терміну експлуатації.
2. Гарантійний термін експлуатації дверей становить 1 рік з дати виробництва, при дотриманні умов транспортування, зберігання, монтажу і експлуатації. 

Умови зберігання:
1. Зберігати дверні полотна і погонаж необхідно тільки в заводській упаковці.
2. При зберіганні дверей повинні бути вжиті заходи для запобігання їх від механічних пошкоджень, забруднення, зволоження, впливу атмосферних опадів, від попадання прямих сонячних променів. 
3. Зберігати двері потрібно у сухому, добре провітрюваному приміщенні відносною вологістю повітря 30-65%. Діапазон температури становить від + 10 ° С до + 40 ° С. Не допускається зберігати двері поблизу опалювальних приладів.
4. Щоб уникнути деформації дверних полотен їх необхідно зберігати:
- в горизонтальному положенні в стопі, на жорсткому піддоні;
- у вертикальному положенні, притуленими до жорсткої опори, виключно вузьким торцем вниз, строго дотримуючись надписів на упаковці, що вказують, де знаходиться верх дверей.
5. Щоб уникнути деформації пачок погонажу їх необхідно зберігати в горизонтальному положенні, видрукуваної маркуванням вгору або вниз.
6. Не допускається:
- зберігання полотен в горизонтальному положенні на довгих крайках;
- притуляти до полотен інший жорсткий вантаж, який чинить тиск на площину і може викликати продавлювання упаковки і деформацію виробів (прогин);
- ходити по горизонтально покладеним полотнам і пачкам погонажу;
- укладати пачки погонажу боком (коли маркування знаходиться збоку пачки).

Умови експлуатації:
1. Дверні блоки, вкриті шпоном або декоративною плівкою, призначені для використання в опалювальних приміщеннях, в тому числі в якості вхідних дверей, якщо вони виходять в опалювальний коридор (тамбур).
2. Експлуатуйте двері тільки в сухих, провітрюваних, кондиціонерами і опалюваних приміщеннях з температурою повітря не нижче + 10 ° С і не вище + 40 ° С і відносною вологістю повітря 30-65%. 
3. Перед установкою дверей, особливо в зимовий період, рекомендується на тиждень внести їх в приміщення для акліматизації.
4. Не встановлюйте двері поблизу нагрівальних або опалювальних приладів. Різкі коливання температури навколишнього середовища можуть спричинити за собою появу тріщин на покритті і викривлення окремих елементів вироби
5. Не допускається попадання на дерев'яні профілі штукатурних розчинів, будь-якого складу, шпаклівки, фарби з огляду на можливу утворення плям і пошкодження покриття в процесі видалення зазначених складів.
6. Для догляду за поверхнею двері не користуйтеся миючими засобами, що містять абразивні матеріали і сильні хімічні речовини, а також розчинники. Використовуйте тільки нейтральні засоби для догляду за меблями відповідно до інструкції щодо їх застосування.
7. Попадання чистячих засобів і вологи в замки і петлі скорочує термін їх служби. Внаслідок попадання пилу в механізми відкривання, можливе виникнення несправностей і скрипу при відкриванні дверей. Для усунення необхідно застосувати універсальне мастило.
8. Рекомендується протирання скла, фурнітури, ручок, засобами, призначеними для даних видів матеріалів.
9. Не допускайте механічної взаємодії на полотно дверей та елементи коробки та лиштви, зіткнення їх з гарячими предметами, попадання на них води, прямих сонячних променів, так як це може призвести до втрати цілісності покриття, зміни кольору, появи подряпин, відколів, потертостей, вигоряння покриття і т.п.

10. Не допускайте попадання на міжкімнатні двері сумішей, що мають кислотну або лужну основу.
11. При експлуатації міжкімнатних дверей у ванній кімнаті необхідно повністю провітрювати приміщення після використання ванної кімнати за призначенням.
12. Обмежувачі відкривання (стопори) встановлюються на максимально можливому віддаленні від осі обертання дверних полотен.
13. Частина підлоги, над якою проходить дверне полотно (зона відкривання) повинна бути вільною від сторонніх предметів. Мінімальний зазор до нижньої кромки полотна повинен становити 7 мм.

Вимоги безпеки:
Для безпечної експлуатації дверей необхідно виконувати наступні правила:
1. Забороняється навантаження не передбачених конструкцією виробу (наприклад, навішувати тяжкості на дверне полотно і т.п.);
2. Забороняється класти під полотно або в зазор між полотном і коробкою сторонні предмети;
3. При протязі полотно дверей повинна бути закритим;
4. Існує небезпека защемлення кінцівок між стулкою і коробкою.

Правила гарантійного обслуговування:
1. Гарантія поширюється тільки на ті вироби, які вказані у «Бланку-замовленні», що додається до Договору на виконання замовлення з поставки продукції.
2. Обов'язковою умовою гарантійного обслуговування є наявність у клієнта наступних документів: договору на поставку продукції, специфікації замовлення з переліком виробів, виготовлених за договором, акту прийому-передачі виробів та робіт з монтажу, цієї інструкції і гарантійного талона.

УВАГА! Гарантія втрачає силу у випадках якщо:
1. Після монтажу виробів проводилися «мокрі» будівельні роботи (штукатурка, шпаклівка, заливка підлоги, укладання плитки та ін.);
2. Сталося потрапляння будівельних матеріалів на поверхню виробу (клей або фарба для шпалер, монтажна піна, штукатурка, шпаклівка та ін.);
3. Сталося потрапляння в механізми фурнітури піску, води, будівельного розчину та інших матеріалів;
4. Стався термічний вплив нагрівальних, освітлювальних приладів, відкритого полум'я;
5. Експлуатація виробу при відносній вологості в приміщенні понад 65%;
6. Експлуатація виробів при температурі нижче + 10 ° С і вище + 40 ° С.

Гарантійні зобов'язання діють за умови дотримання інструкції по зберіганню та експлуатації.
У разі недотримання інструкції по зберіганню та експлуатації всі гарантійні зобов'язання втрачають силу.
Виробник і продавець не несе відповідальності за пошкодження виробу після приймання замовником у разі:
- неправильного встановлення;
- недбалого зберігання і транспортування; 
- недотримання правил експлуатації;
- виникнення дефектів з вини замовника.