Наш магазин завжди нагамається зробити усе можливе для Вашого комфорту. Ми розуміємо, що можливості та смаки у кожного свої, тому пропонуємо не лише величезний різноманітний асортимент, а й різні види оплат, щоб Ви могли обрати для себе найкращий варіант:

  • Оплата готівкою повністю, частково чи при отриманні. Оплата при отриманні можлива лише за умови внесення авансового платежу. Розмір авансового платежу визначається менеджером компанії  та оговорюється при оформленні замовлення.
  • Оплата через термінал чи на розрахунковий рахунок. Ви можете оплатити товар у магазині чи за реквізитами, наданими менеджером магазину при оформленні.
  • Оплата на сайті магазину. Можлива як повна, так і часткова передоплата. Для отримання рахунку та суми для здійснення авансового платежу зверніться до менеджера магазину. Звертаємо увагу, що можлива комісія за перерахунок коштів згідно з тарифами Вашого банку.
  • Придбання в оплату частинами від ПриватБанку чи МоноБанку. Послуга надається банком, тому обов'язково заздалегідь перевірте активність послуги та доступну суму розстрочки по Вашій платіжній картці. Звертаємо увагу, що зазначена послуга надається на окремі види товарів.