Магазин презентує акцію для наших шановних клієнтів! 

Замовляючи двері у нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість отримати безкоштовний монтаж та доставку у населених пунктах України, що зазначені у списку.

Звертаємо увагу, що кожне з міст має свої акційні умови, тому рекомендуємо ознайомитися зі списком міст та акційною продукцією. Обов'язковою умовою для участі в акції є оформлення замовлення на сайті!

 

1. В акції беруть участь вхідні двері фабрик Abwehr,  QdoorsRodosSteelStrajVery DveriДвері УкраїниФортМіністерство дверей.

Населені пункти, що беруть участь в акції:

Білогородка, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Віта-Поштова, Вишгород, Вишневе, Ворзель, Гореничі, Гостомель, Ірпінь, Київ, Коцюбинське, Крюківщина, Лісники, Новоселки, Петропавлівська Борщагівка, Погреби, Святопетрівське, Софіївська Борщагівка, Стоянка, Тарасівка, Ходосовка, Хотов, Чабани, Чайки, Шевченкове, Щасливе.
при замовленні вхідних дверей від 9000 грн вартість доставки та монтажу - 500 грн;

при замовленні вхідних дверей від 14000 грн вартість доставки та монтажу - безкоштовно!

Важливо! Доставка та монтаж вхідних дверей за акційною ціною здійснюється лише за наявності працюючого ліфта. При відсутності ліфту занос оплачується окремо в залежності від ваги та моделі вхідних дверей. Точну вартість Ви можете запитати у менеджера магазину. Звертаємо увагу, якщо у день монтажу Ваш ліфт зламався та Ви не попередили про це магазин - Ви можете домовитися з майстрами про платний занос по місцю або перенести доставку з монтажем, проте акційна ціна анулюється.

 

2. В акції також беруть участь міжкімнатні двері фабрик DarumiKorfadLeador

У разі відсутності Вашого міста у списку - зв'яжіться з нашим менеджером, можливо, зможемо зробити акційну доставку також і до Вашого населеного пункту. Населені пункти, що беруть участь в акції:

Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білогородка, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Віта-Поштова, Вознесенськ, Ворзель, Гореничі, Гостомель, Дніпро, Дрогобич, Дубно, Енергодар, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Кам'янець-подільський, Кам'янське, Київ, Коростень, Коцюбинське, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Крюківщина, Лісники, Лубни, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Миргород, Ніжин, Нікополь, Нова Каховка, Новгород Волинський, Новоселки, Одеса, Олександрія, Павлоград, Первомайськ, Петропавлівська Борщагівка, Погреби, Полтава, Прилуки, Рівне, Сарни, Святопетрівське, Софіївська Борщагівка, Староконстянтинів, Стоянка, Суми, Тарасівка, Тернопіль, Трускавець, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Ходосовка, Хотів, Чабани, Чайки, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Шевченкове, Шепітівка, Шостка, Щасливе, Южноукраїнськ. 

при замовленні міжкімнатних дверей у кількості від 2х дверних блоків вартістю від 6000 грн доставка до під'їзду безкоштовна! 

Важливо! Доставка міжкімнатних дверей за акційною ціною здійснюється лише за передоплатою за товар та за умови погодження з менеджером компанії. Акційна ціна розповсюджується лише на доставку до під'їзду (парадного). Якщо потрібен занос у квартиру - обов'язково зазначайте цю інформацію при замовленні. Точну вартість заносу у Вашому населеному пункті Ви можете запитати у менеджера магазину. Звертаємо увагу, якщо у день монтажу Ваш ліфт зламався та Ви не попередили про це магазин - Ви можете домовитися з майстрами про платний занос по місцю або перенести доставку, проте акційна ціна анулюється.

 

Магазин залишає за собою право відмовити у наданні акційного обслуговування у разі відмови внесення передоплати. 

Акція не сумується з дисконтною системою.