Спеціаліст приїде у зручний для Вас час зі зразками, здійснить заміри, прорахує і навіть оформить договір. Усе! А Ви вдома в пледику чайок попиваєте. 🙃 Ви економите не тільки час, але і свої гроші, адже ця послуга при оформленні договору БЕЗКОШТОВНА!

Послуга "Виклик менеджера додому" - це комфортний вибір дверей вдома з досвідченим фахівцем, який не тільки допоможе обрати необхідні двері, а так само відразу прорахує й оформить необхідні документи для покупки!

Не хвилюйтеся, Вам не потрібно передавати гроші невідомо кому - оплата за договором може бути здійснена на офіційний рахунок магазину, адже наш менеджер постійно на зв'язку з офісом.

Спеціаліст приїде у зручний для Вас час зі зразками, які Ви зможете використовувати для підбору ідеально відповідного кольору і дизайну в Ваш вишуканий інтер'єр!

Не чекайте гарної погоди, замовляйте послугу зараз і Вам не доведеться відчувати дискомфорт!


! Наш менеджер під час карантину приїжджає в масці!


Звертаємо Вашу увагу, що послуга здійснюється тільки за попередньою домовленістю з менеджером і тільки по м. Київ та Київській області.

Вартість послуги безкоштовна тільки за умови внесення авансу за договором. За відмову від оформлення - ВАРТІСТЬ послуги залежить від кілометражу від фізичного магазину (ВАРТІСТЬ обговорюється до приїзду фахівця), по м. Київ ціна фіксована - 300 грн.


Якщо ж Ви відмовилися від оформлення договору, але передумали та повернулися до нас - ВАРТІСТЬ послуги буде повернуто :)

Для замовлення телефонуйте: (098) 637-87-02.