Усе найкраще зі знижками та подарунками для найкращих!

Акції «Чорна п'ятниця» цього року триватимуть з 22 по 30 листопада 2021 р.

Під акціями маються на увазі знижки на товари, послуги чи подарунки до купівлі товару у нашому інтернет-магазині чи салоні Dveri&zamki на Софіївській Борщагівці:

- знижки, що вказані на кожен товар окремо; 

- фурнітура у подарунок до міжкімнатних дверей (2 врізні завіси (петлі) та китайський механізм у кольорі сатин) при купівлі від двох дверних блоків (перейти до вибору міжкімнатних дверей);

- безкоштовна* доставка та монтаж вхідних дверей (перейти до вибору вхідних дверей).

 

*В акції беруть участь моделі вхідних дверей усіх фабрик, представлених на нашому сайті:

при замовленні вхідних дверей від 10000 грн вартість монтажу - 600 грн (вартість доставки оговорюється окремо та залежить від км).

при замовленні вхідних дверей від 15000 грн вартість доставки та монтажу - безкоштовно (доставка безкоштовна по м. Київ, с. Софіївська Борщігівка, с. Білогородка, м. Вишневе, вартість доставки до інших населених пунктів оговорюється окремо та залежить від км)!

Важливо! Доставка та монтаж вхідних дверей за акційною ціною здійснюється лише у межах Київської області та за наявності працюючого ліфта (для багатоповерхових будинків). При відсутності ліфту занос оплачується окремо в залежності від ваги та моделі вхідних дверей. Точну вартість Ви можете уточнити у менеджера магазину.

Звертаємо увагу, якщо у день монтажу Ваш ліфт зламався та Ви не попередили про це магазин - Ви можете домовитися з майстрами про платний занос по місцю або перенести доставку з монтажем, проте акційна ціна анулюється.

 

Магазин залишає за собою право відмовити у наданні акційного обслуговування у разі відмови внесення передоплати. 

Акції не сумуються з дисконтною системою.